Queen Country Club

НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ
Ресторан
Зовсім інший. Униікальне поєднання стилю та смаку.

Панорамні вікна, плетені меблі та камін у головній залі - саме таким ми бачимо сучасний, затишний заміський ресторан. Основна зала ідеально підходить для івентів будь-якого масштабу.

Бренд-шеф ресторану Віталій Купрійчук відповідає за смакову палітру нашого меню. Він зібрав найулюбленіші страви наших гостей. Незмінна класика - соковите м’ясо на вугіллі, страви власного ліплення та соління. Для найменших гостей ми підготували спеціальне дитяче меню . Відкрита кухня дозволяє спостерігати за усіма процесами приготування.

В Queen Country Club розташована власна коптильня, використовуючи ароматну деревину ми робимо рибу гарячого та холодного копчення. Щодня за традиційними рецептами у власній сироварні виготовляємо натуральні сири: страчателу, вершкову бурату з кремовою серединою, моцарелу та халумі.
Банкети
Queen Country Club відповідально підходить до організації кожного івенту, цінуючи вашу довіру. День народження, весілля, юбілей, baby shower — у Queen Country Club свято пройде на висоті.

Банкет на 165 осіб чи фуршет на 300 осіб — втілюйте свої ідеї у ресторані Queen Country Club.

На вас чекає уважне обслуговування (від організації свята до проведення заходу) та смачні страви від шефа з банкетного меню.

Велика закрита територія Queen Country Club дозволяє провести свято будь-якого формату, зробивши його незабутнім.
Залишити заявку