БЕНКЕТИ
Queen Country Club

Queen Country Club

заміський відпочинок зі смаком
Queen Country Club — заміський комплекс на території соснового лісу площею 1000 м2.

Лише 20 кілометрів від Києва, і на вас чекає велика зелена територія, ресторан з літньою терасою та альтанками, два великих шатра для святкувань, басейн з підігрівом, джакузі, Банний Дім та Queen Kids Club.

В меню ресторану представлені страви європейської кухні, у створені яких допомагає власна коптильня, тандир, автентична піч для випікання піци та сироварня.

Queen Country Club працює:
Банний Дім, Пн-Нд, 10:00-21:00
Ресторан, Сб-Нд, 12:00-21:00
Про нас
Локації комплексу
Святкування для Queen Country Club — окремий вид мистецтва. Ми не ділимо події за масштабом, адже кожна подія — важлива. Тому до організації заходу будь-якого формату підходимо з відповідальністю. Маєте ідеї — чудово, ні — ми допоможемо визначитись з деталями, організувати та провести банкет на найвищому рівні.

Урочиста вечеря чи обід, що присвячені важливій даті — чудова можливість зібрати близьких за одним столом та в затишній атмосфері відсвяткувати. Ми пропонуємо окреме банкетне меню, створене нашим шефом, професійну апаратуру, уважне обслуговування та емоції, які ви згадуватимете ще довгий час.

Святкування просто неба, теплий прийом в ресторані, грандіозний івент або зустріч в камерній обстановці — з Queen Country Club ви завжди можете обрати ідеальний для себе формат.

Місткість:
Банкет в ресторані — 150 осіб
Фуршет в ресторані — 300 осіб
Мале шатро — 30 осіб
Велике шатро — 80 осіб
Зачинити весь комплекс — до 2000 осіб

Залишити заявку